Tööpakkumised

ByteLife Solutions OÜ on tuntud pioneerina tänapäeval laialt kasutusele võetud IT-infrastruktuuri lahenduste valdkonnas. Olgu selleks konsolideeritud andmesalvestuslahendused, andmekeskuste virtualiseerimine või IT automatiseerimine. ByteLife on olnud esimene, kes tutvustab oma klientidele tulevikku suunatuid teenuseid. ByteLife Solutionsil on 15+ aastane kogemus IT-infrastruktuuri valdkonnas. Meie tugevad pädevusvaldkonnad on võrgu-, andmekeskuse-, salvestus-, arvutus-, turvalisus- ja automatiseerimislahendused. Erakordselt tugev taust, teadmised ja kogemused puudutavad just võrgulahenduste valdkonda, kus oleme pakkunud järgmisi lahendusi Baltikumi ettevõtetele: traadita- ja traadiga võrgulahendused, s.h., andmekeskuste võrgud, privaatpilve võrgud, kontorite võrgud, turvalahendused (tulemüürid jne). Oleme Cisco, Dell/EMC ja Nutanixi üks suurimaid ja tugevaimaid partnereid Baltikumis. Lisaks on ByteLife Solutions väärtuslik partner VMware, Fortineti, Extreme Networks ja teiste tootjate jaoks.

Oleme alates 2020 investeerinud teenustesse, mis baseeruvad meie teadmistel ja kogemustel. Tänased võtmeteenused on täishaldusteenus, ISKE tasemel Logihaldus LogStack ning monitooringuteenus. Meie teenuse klientideks on keskmiselt suuremad ettevõtted, kellel on oluline teenuse käideldavus, 24/7 teenuse ülevalolek ning andmete turvalisus.

Oleme pidevalt otsimas uusi väljakutseid ja uusi meeskkonnaliikmeid jätkates investeeringuid meie spetsialistidesse, pakkudes neile ajakohaseid koolitusi ja sertifitseerimisi.

Süsteemi insener logihaldus tiimi

ByteLife on võtnud enda pühaks ülesandeks logihalduses kord majja lüüa Eesti Vabariigis (alustuseks) ja see on olnud üliedukas. Seda siis enda väljaarendatud tootega LogStack. Edust tulenevalt otsime logi tiimi tehnilisi inimesi, kes aitavad meil olla veelgi edukamad selles pühas ürituses.

Loe edasi …

Võtmekliendi Haldur

Otsime enda meeskonda tehnoloogia huvilist inimest, kes oskab hinnata kliendi vajadust ning leida lahendusi. Peamiseks fookuseks on suhtlus võtmeklientidega erineval tasemel. Sinu ülesandeks on ka tootjatega otsesuhtlus ning tekkinud müügi potensiaali realiseerimine.

Loe edasi …